گوشواره های اپوکسی: ایده های جواهرات

موارد اپوکسی با مجموعه ای از اشکال و اندازه ها شناخته می شوند. با استفاده از مواد ، سنگ های تقلبی ، حلقه ای ، آویز و غیره تولید می شود. احتمالاً پرمخاطب ترین گزینه حلقه های اپوکسی است. چگونه زیبایی را انجام دهیم و برای این کار چه چیزی لازم است؟

انتخاب ساختار

هوپس و اپوکسی اجازه تصمیم گیری گسترده ای در مورد شکل و برنامه مورد را می دهند. از جمله گزینه های اصلی موارد زیر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. با یک شکوفه زنده در داخل پایه

حلقه های اپوکسی با شکوفه در داخل

2. حلقه وابسته به اسکلت برگ درخت (پایه را می توان در فروشگاه گلدوزی خریداری کرد).

گوشواره های برگ درخت

3. اپوکسی و چوب.

پیچ اپوکسی و گل میخ چوب

4- پر رنگ. خرید رزین بدون حباب

گل میخ اپوکسی خرید رزین بدون حباب

5- ارقام حجمی با شکوفه های خشک یا پرکننده های مختلف

حلقه های تاس اپوکسی

2 انتخاب برای ساخت هندسه وجود دارد:

1. ساختار ساخته شده را در فروشگاه آماده کنید.

2. برای ساختن خودتان. بی دردسرترین روش برای ساختن آن ، از بین بردن شکل كاغذ ، قرار دادن آن بر روی نوارهای سیلیكونی (برخی سطح قابل مقایسه دیگر) و اعمال سیلیكون یا خمیر موزاییك در اطراف لبه ها است. پس از تثبیت ، کاغذ قابل تخلیه است ، و شکل حجمی بر روی درهم باقی می ماند.

قالب اپوکسی

قالب اپوکسی

مواد حیاتی و دستگاهها

برای ساخت موارد مورد نیاز:

دو بخش از مخلوط: اپوکسی و سفت کننده (به عنوان یک مجموعه فروخته می شود).

برآورد قاشق یا مقیاس های خارق العاده برای کنترل حجم هر بخش.

میله های چوبی برای مخلوط کردن.

در رابطه با پرورش محدودیت کنید. ظروف قابل خرج معقول است.

ساختار.

دریل برای ساختن دهانه ها.

سنگ ماسه یا کاغذ سنباده شماره 400 – 2000.

همچنین ، ممکن است شما نیاز داشته باشید:

رنگ اپوکسی و خلال دندان برای افزودن به مخلوط.

زینت: تکه های چوب زنده ، شکوفه های کوچک و غیره.

موچین برای تمیز کردن سنگهای قیمتی.

مراحل کار

در ساخت وسایل DIY با اپوکسی ، باید محتاط و دقیق باشید. همه لکه ها و ناهنجاری ها باید محدود باشد به طوری که بعداً گل میخ های فوری می توانند در شرایط کاملاً سطح قرار بگیرند.

آماده كردن

در این مرحله ، ضعیف کردن مخلوط طبق دستورالعمل های تعیین شده توسط سازنده مهم است. وسایل را باید با دقت تماشا کرد ، در هر صورت این مواد به کیفیت پایین می رسند – شل و ول ، سخت نمی شود ، و غیره. هنگام مخلوط کردن ، از یک قاشق چوبی استفاده می شود. یکی از مهمترین شرایط عدم تمایل جیب های هوا است. در صورت بروز آنها ، آنها را با چوب برای مخلوط کردن فشار می دهیم. هنگامی که تعداد زیادی جیب هوا وجود دارد ، تار داخل سرنگ گرفته می شود ، محکم به یک ظرف با وسعت مناسب پیوسته می شود ، قیف درون مته تعبیه شده و بدون استفاده است. تحت تأثیر نیروی شعاعی ، تمام جیب های هوا به سمت سرنگ صعود می کنند.

در این مرحله ، علاوه بر این ، نوشابه دوباره تجدید می شود (اگر اساسی باشد). از یک دندانپزشک برای جمع آوری مجدد استفاده می شود. نوک آن در ظرف رنگی فرو رفته و به مخلوط کامل منتقل می شود. بنابراین ، رنگ به آرامی درج شده است ، که باعث می شود کنترل غوطه وری سایه قابل تصور باشد.

در ساخت گل میخ های دایره ای (یا شکل دیگری) ، مقاله ای از رز با اپوکسی به شما کمک می کند: جمع آوری مواد حیاتی و راه پر کردن شکوفه. با توجه به شباهت آن ، می توانید گل میخ هایی از هر شکل و با هر پرکننده درست کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توان حلقه ها را به فرم یا بستر بستگی داد.