لوازم آرایشی و گیاهی و 6 دلیل استفاده از آنها

خط چشم مایع

خط چشم مایع معمولاً باید با دقت بیشتری نسبت به مدادها کشیده شود اینجا اقدام کنید زیرا در طول روز قرار نیست به صورت شما نشت یا کثیف شود. اگر می خواهید به آرایش خود ظاهری چشمگیر و جذاب بدهید ، خط چشم چیزی است که نباید از دست دهید.

انواع مختلفی از خط چشم مایع در بازار وجود دارد. از آنهایی که مانند قلم روی قسمت پشت پلک کشیده می شوند تا انواع دیگر که مانند قلم مو هستند و به مهارت کمی نیاز دارند. همه آنها را امتحان کنید تا ببینید کدام یک راحت تر هستید.

14- فر مژه
فر مژه چشم شما را به طور کامل تغییر می دهد. با استفاده از فر مژه ، حتی قبل از استفاده از ریمل ، می توانید مژه های خود را طولانی تر کنید.

هنگامی که مژه های خود را پیچ کرده اید ، مژه ها به ریمل کمتری نیاز دارند تا نتیجه مطلوب را بدست آورید.

۱۵- ریمل
ریمل همچنین در انواع مختلف موجود است و از نظر حجم تا بلند نیز متفاوت است. برای خود فرمول بخرید که برای مژه های شما بهترین است.

وقتی صحبت از رنگ ریمل می شود ، می توانید در کیسه آرایشی خود رنگ های مختلفی داشته باشید.

ریمل سیاه برای افرادی که بلوند هستند حتی رایج تر است. همچنین در مواقع خارج از منزل می توانید ریمل ضد آب بخرید ، مانند مهمانی ، کلوپ یا استخر.

16- کیت ابرو
ابروهایی که به خوبی مرتب نیستند ، ظاهر کل آرایش شما را خراب می کند. شما باید یک کیت کوچک جداگانه برای ابروهای خود خریداری کنید تا مطمئن شوید که به دلیل ابروهایتان اجازه نمی دهید آرایش شما کثیف و کثیف به نظر برسد.

کیت ابرو باید موارد زیر را شامل شود

موچین ، مداد ابرو ، سایه ابرو یا رنگ ، کرم ابرو

لوازم آرایشی لب

17- مومیایی کردن لب
مومیایی کردن لب برای محافظت از لب طراحی شده است و شما باید هر روز از این محصول استفاده کنید.

مومیایی کردن لب را که حاوی مواد غنی و مغذی است انتخاب کنید زیرا پوست لب بسیار ظریف و شکننده است. مومیایی کردن لب حاوی کره شی یا کره نارگیل برای هیدراتاسیون فوق العاده است و موهای زائد لب حاوی ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها برای مدت طولانی از لب شما محافظت می کند.

18- لب برقی
می توانید براق لب یا بر روی لب مومیایی کنید و یا بعد از استفاده از آرایش روی رژ لب.

به هر روشی که از آن استفاده کنید ، براق لب ، همانطور که از نام آن پیداست ، باعث می شود که لبهای شما پرپشت تر و براق تر به نظر برسد. چیزی که همه می خواهند از آن لذت ببرند.

19- خط لب
رژ لب می تواند نحوه نشان دادن رژ لب خود را به طور کامل تغییر دهد.

رژ لب نه تنها لب های شما را شکل می دهد و نواقص را برطرف می کند بلکه از نشت رنگ رژ لب جلوگیری می کند و باعث می شود در استفاده از رژ لب بیشتر مراقب باشید.

معمولاً یک رنگ رژ لب کافی است؛ البته تا زمانی که با رنگ رژ لب یا لبهای شما مطابقت داشته باشد. با این وجود ، اگر رژلب هایی با رنگ های مختلف دارید ، باید مقداری از رژ لب را با رنگ هایی که با رنگ رژ لب سازگار است خریداری کنید و آنها را در کیف آرایشی خود قرار دهید.

20. رژ لب
رژ لب بر روی لب شما رنگ می کند و به آن روح می بخشد.

انواع مختلف رژ لب در بازار وجود دارد که هر کدام مزایای خاص خود را دارند:

رژ لب های مات: به هیچ وجه براق نیستند و جلوه ای طبیعی تر به لب شما می بخشد. این رژ لب ها گاهی اوقات می توانند لب شما را خشک کنند. بنابراین ، مدل هایی را انتخاب کنید که حاوی مواد آبرسان هستند.
رژ لب جادویی: رژ لب های جادویی فرمول ژلی دارند و باعث می شوند لب های شما بدرخشد. با این حال ، آنها به سرعت محو می شوند و برای طولانی تر ماندن آنها باید چندین لایه از این رژ لب ها را روی لب خود بمالید.
رژ لب های کرم: این نوع رژ لب ها که همان لبهای قدیمی و متداول هستند دارای رنگ های بیشتری هستند و بسیار آبرسان هستند.
رژ لبهای مایع: این نوع رژ لب باید توسط اپلیکاتورهای مخصوصی استفاده شود که باید از آنها به دقت مراقبت کرد. این نوع رژگونه ها رنگ و خلق و خوی جذاب و جسورانه ای به لب شما می بخشد و در انواع مات و براق در بازار موجود است.