راه های مهاجرت به کانادا

راه های مهاجرت به کانادا و بررسی شرایط مهاجرت به کانادا
راه های مهاجرت به کانادا و اخذ اجازه اقامت در کانادا از طرق مختلف در این مقاله کاملاً مورد بررسی قرار گرفته و با کمک وکیل مهاجرت کانادایی قوانین جدید راه های مهاجرت به کانادا را توضیح می دهد. سوالات بسیاری در مورد نحوه مهاجرت به کانادا توسط کارشناسان MIE پرسیده می شود.

سریع ترین راه مهاجرت به کانادا

متقاضیان معمولاً می خواهند بدانند مهاجرت به کانادا که راه های اقامت در کانادا چیست؟ و چگونه می توان بهترین مسیر برای اقامت در کانادا را انتخاب کرد؟ ما در این مقاله به این سؤالات پاسخ خواهیم داد. روش های زیادی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد ، اما به طور کلی اکثر آنها را می توان به 6 دسته تقسیم کرد. راه هایی از قبیل سرمایه گذاری در کانادا مهاجرت به کانادا ، تحصیل در کانادا ، کار در کانادا و روش های دیگری که ما در زیر به شما معرفی خواهیم کرد. با تماس با دفاتر موسسه حقوقی ملك پور (MIE اتریش) می توانید از طریق مشاوره تلفنی مشاوره رایگان تلفنی دریافت كنید.

در بخش نظرات نیز می توانید سوالات خود را مطرح کرده مهاجرت به کانادا و در مدت زمان کوتاهی جواب دهید.

سوال بپرس

مشاوره رایگان دریافت کنید
راه های مهاجرت به کانادا و شرایط عمومی

سایت مهاجرت به کانادا

براساس آمارهای جهانی مهاجرت به کانادا ، کانادا یکی از بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت است و همه ساله افراد زیادی این کشور را به عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب می کنند. کانادا در آمریکای شمالی ، مجاور ایالات متحده آمریکا واقع شده است. مهاجرت به کانادا کشوری سرد است و بیشتر مردم آن در جنوب کشور در نزدیکی ایالات متحده زندگی می کنند. کانادا دارای 10 استان و 3 قلمرو است. کانادا مساحتی معادل 35،675،834 کیلومتر مهاجرت به کانادا مربع مساحت دارد و 35،675.834 نفر جمعیت دارد. پایتخت اتاوا است و مهمترین شهرها تورنتو ، مونترال و ونکوور هستند. زبانهای رسمی کانادا انگلیسی و فرانسوی و واحد پول آن دلار کاناداست.  کانادا از نظر رضایت از زندگی در رتبه دهم مهاجرت به کانادا جهان قرار دارد. جامعه مهاجر کانادایی ، دانشگاه ها و مدارس برتر ، تأمین اجتماعی ، اشتغال فراوان و رفاه اجتماعی مهاجرت به کانادا در این کشور در بین مهاجران محبوب است.

در این فیلم یاد خواهید گرفت:

برنامه های مهاجرت کانادا چیست؟

مراحل دریافت اقامت موقت و دائم در کانادا.

معرفی نحوه زندگی و کار در کانادا.

شرایط اقامت برای تولد فرزند در کانادا.

پرونده صوتی این فیلم
5 دقیقه 6.17 MB11 K دریافت کنید
پخش کننده صوتی

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

برای افزایش یا کاهش صدا از دکمه های مهاجرت به کانادا بالا و پایین استفاده کنید.
1.00 برابر
30
00:00

پرونده تصویری موسسه ملک پور مهاجرت به کانادا در مورد راه های مهاجرت به کانادا – اولین پرونده
5 دقیقه 35.32 MB9 K بارگیری کنید
دستگاه پخش ویدئو

کیفیت 720P
کیفیت 480P
1.00 برابر

30
00:00

امتیاز مهاجرت به کانادا 1 راه مهاجرت به کانادا (شرایط و ضوابط کانادا در سال 2020)

راه های مهاجرت به کانادا
راه های مهاجرت به کانادا را می توان به 6 دسته اصلی تقسیم کرد. بسیاری از افراد به دنبال ساده ترین و آسان ترین راه مهاجرت به کانادا هستند. برای رسیدن به این هدف ، شما باید روشهای مهاجرت به این کشور را بدانید و متناسب با شرایط خود ، مناسب ترین روش را پیدا کنید. این دسته شامل مهاجرت از طریق کار ، تحصیل ، سرمایه گذاری ، متولد شدن در کانادا ، ازدواج با یک شهروند کانادایی و پناهندگی است. قوانین مهاجرت در کانادا در هر یک از این دسته ها متفاوت است. برای انتخاب روش مناسب خود ، ابتدا باید اصول این روش ها را بدانید و سپس مطابق با شرایط خود بهترین روش را انتخاب کنید. در ادامه این مقاله ، ما به راه های مهاجرت به کانادا خواهیم پرداخت و شما را با تمام راه های اخذ اقامت کانادا آشنا می کنیم.