اندروید باکس چیست و چه کاربردی دارد؟

Android Box یک دستگاه جعبه مانند (جعبه) است ، سینماتیو به خوبی به شما می گوید اندروید باکس چیست بسیار شبیه به یک هارد اکسترنال که می تواند نسخه سیستم عامل اندروید را اجرا کند و با اتصال به یک تلویزیون در دسترس کاربران است.

بهترین اندروید باکس 2019

Android Box چیست؟
در طی این سالها ، فناوری اطلاعات با سرعت اندروید باکس چیست بی سابقه ای در حال گسترش و پیشرفت است. سازندگان این فناوری با ارائه اختلافات خود با سایر رقبا سعی در جذب مخاطب دارند. در این میان پیشرفت فناوری تلویزیون هوشمند جای دیگری دارد. تلویزیون های هوشمند به یک وسیله عملی تبدیل شده اند اندروید باکس چیست که بسیاری از نیازهای مخاطبان را برآورده می کند.

Android Box در واقع وسیله ای شبیه سازی شده برای استفاده از فناوری های اندرویدی در تلویزیون های هوشمند است. تصور کنید که می خواهید از تلویزیون خود به عنوان یک سیستم عامل اندرویدی استفاده کنید. یا سیستم عامل اندروید باکس چیست شما webOS یا Tizen است ، اما شما می خواهید Android روی آن اجرا شود!

اندروید باکس جی پلاس

در هر صورت ، فرقی نمی کند. شما می توانید اندروید باکس چیست جعبه تلویزیون خود را بدون هیچ گونه نگرانی با استفاده از Android به یک دستگاه Android تبدیل کنید. همچنین بسیار مقرون به صرفه است.

“جعبه اندرویدی” در واقع یک دستگاه باکس اندروید باکس چیست مانند است ، بسیار شبیه به یک هارد اکسترنال (به جز این که دارای پورت های شبکه بیشتر و تهویه اطراف آن است) و به شما اجازه می دهد تا از تلویزیون هوشمند اندروید باکس چیست خود به عنوان وسیله ای با سیستم عامل اندروید استفاده کنید.

لازم به ذکر است که این دستگاه با نام هایی همچون جعبه هوشمند ، دستگاه IPTV ، سازنده هوشمند تلویزیون ، اندروید باکس چیست Android TV Box ، جعبه TV Android ، Andrew-box و… نیز شناخته می شود و البته معمولاً قیمت کمی دارد.

اندروید باکس شیائومی

تفاوت اصلی Smart Box و Android Box در استفاده از آنها است
تفاوت بین Android Box و Smart Box است اندروید باکس چیست
همانطور که گفتیم Android Box مبتنی بر سیستم عامل اندروید است و به همین دلیل ویژگی های بسیاری را در اختیار کاربران قرار می دهد. اندروید باکس چیست جعبه هوشمند از طرف دیگر دستگاهی است اندروید باکس چیست که فقط برای دریافت سیگنال های محتوای دیجیتالی و ارسال آنها به تلویزیون استفاده می شود.

اندروید باکس ال جی

جعبه های هوشمند معمولاً مورد استفاده قرار نمی گیرند. در نهایت بهترین تلفن های هوشمند موجود در بازار قادر به پخش فایلهای صوتی اندروید باکس چیست یا تصویری از DVD یا فلش مموری خواهند بود. این الکترونیک همچنین از نرم افزارهای بسیار ساده ای استفاده می کند که چیزی جز چند منوی ساده را شامل نمی شود.