ارزان ترین راه سفر به جزیره قشم

ارزانترین راه سفر به جزیره قشم

جزیره قشم یکی از بهترین مناطق جنوب ایران برای سفر به حساب می ‌آید، زیرا این جزیره فوق ‌العاده با آب و هوای خود و شرایط خاصی که دارد، یکی از جذاب ترین و هیجان انگیز ترین جزایر خلیج فارس به حساب می آید و هر ساله افراد بسیار زیادی از سراسر ایران و جهان به این جزیره زیبا سفر می کنند. در خلیج زیبای فارس، جزایر بسیار جذابی وجود دارد که برخی از این جزایر مسکونی و برخی از آن ها غیر مسکونی می باشد، اما از مهم ترین و زیباترین جزایر آن، می ‌توان به جزیره قشم و کیش اشاره کرد که گردشگران بسیار زیادی به این منطقه سفر کرده و از زیبایی های آن بازدید می کنند و همین مسئله سبب شده تا سفر به جزیره قشم و جزیره کیش هزینه بالایی داشته باشد. در این مطلب قصد داریم تا شما را با ارزانترین راه سفر به جزیره قشم آشنا کرده و بیان کنیم که چگونه می توانید به راحتی و با هزینه مقرون به صرفه ای به این جزیره زیبا سفر کنید.

 

 هزینه سفر به جزیره قشم

اگر علاقمند هستید تا به جزیره قشم، یکی از زیباترین جزایر خلیج فارس سفر کنید و این از این منطقه خارق العاده ایران بازدید کنید، راه های مختلفی وجود دارد که به کاهش هزینه های شما کمک می کند. شما می توانید این روش ها را بررسی کرده و سعی کنید تا با توجه به هریک از این روش ها، هزینه خود را برای سفر به جزیره قشم کاهش داده و کاری کنید تا سفر به صرفه تری را تجربه کنید. از مهمترین پارامترهای که می توانید به آن توجه کنید و باعث کاهش هزینه های خود شوید، انتخاب زمان مناسب برای سفر به جزیره قشم است. در روزهای پر گردشگر سال، به صورت کلی سفر به جزیره قشم گران قیمت تر از بقیه روزهای سال است و هزینه اقامت و حمل و نقل به این منطقه به طرز چشمگیری افزایش پیدا می کند.

شما برای این که بتوانید هزینه های خود را به طرز چشم گیری کاهش دهید، می توانید به راحتی روزهای پر گردشگر را از تقویم خود حذف کرده و به سراغ روزها و فصل هایی روید که در آن گردشگر کمتری به جزیره قشم سفر می کند. این کار باعث می شود تا با هزینه های کمتری مواجه شوید و سفر مقرون به صرفه تری داشته باشید. شما می توانید با تور قشم نیز به این جزیره بسیار زیبا سفر کنید و هزینه های خود را به حد چشمگیری کاهش دهید، زیرا سفر به این شکل باعث می ‌شود تا در هتل های قیمت مناسب قشم اقامت داشته باشید و همین موضوع باعث می شود تا بتوانید با قیمت بسیار کمتر و ارزان تری به این جزیره زیبا سفر کنید.

 

آپلود عکس

 

هزینه سفر به قشم با هواپیما

سریع ترین راهی که می توانید برای سفر به جزیره زیبای قشم انتخاب کنید، پرواز تهران قشم و سفر با هواپیما به قشم است. سفر با هواپیما می ‌تواند باعث ‌شود تا شما بتوانید به شکل بسیار سریعی به این جزیره زیبا سفر کنید.  بسیاری از افراد فکر می کنند که سفر با هواپیما به قشم و تهیه بلیط هواپیما قشم بسیار گران بوده و می تواند هزینه های سفر شما را به شدت افزایش دهد اما با کمی دقت شما می توانید به راحتی قیمت بلیط هواپیما تهران قشم را به شکل مقرون به صرفه خریداری کنید.  توجه به پارامترهایی نظیر کلاس هواپیما، شرکت هواپیمایی و همین طور تاریخ پرواز از مهم‌ ترین مواردی هستند که می ‌توانند قیمت بلیط تهران قشم را کاهش داده و باعث شود تا شما بتوانید به ارزان ترین شکل ممکن به این جزیره زیبا سفر کنید.

 

هزینه سفر به قشم با قطار

یکی از راه های پر طرفدار برای سفر به جزیره قشم، استفاده از قطار است. اگر به دنبال یک روش ایمن و ارزان هستید، سفر زمینی به قشم با قطار بسیار ایمن بوده و از سوی دیگر قیمت بلیط قطار قشم بسیار ارزان تر از قیمت هواپیما برای سفر به این جزیره است. شما می توانید به راحتی با کمک گرفتن از سامانه های مختلف خرید بلیط، قیمت بلیط قطار قشم را استعلام کرده و در روزهایی سفر خود را شروع کنید که قیمت بلیط در کمترین مقدار ممکن است و با این کار هزینه های خود را به طرز چشمگیری کاهش دهید. برای سفر به قشم با قطار لازم است تا در ابتدا با کمک مسیرهای ریلی، به شهر زیبای بندرعباس رفته و در ادامه سفر خود با کمک اتوبوس دریایی به جزیره قشم سفر کنید.

 

هزینه سفر به قشم با خودروی شخصی

یکی دیگر از راه‌ هایی که می توانید باعث شود تا شما به شکل ارزان تری به قشم سفر کنید، استفاده از خودروی شخصی است.  باید به این نکته توجه داشته باشید که جزیره قشم از نظر جغرافیایی در جنوبی ترین بخش ایران قرار دارد و اگر شما از بخش‌ های شمالی و یا مرکزی کشور به این جزیره زیبا سفر می کنید، باید حواس تان به خستگی سفر و طولانی بودن مسیر نیز باشد. اگر خستگی سفر و طولانی بودن مسیر برای شما مهم نیست، از نظر هزینه های پرداختی، سفر به جزیره قشم با استفاده از خودروهای شخصی راه مقرون به صرفه و ارزان تری به نسبت سایر روش ها به حساب می ‌آید. شما می‌ توانید با خودرو شخصی خود به بندر عباس سفر کرده و سپس بقیه مسیر به جزیره قشم را با استفاده از اتوبوس دریایی طی کنید و به راحتی وارد این جزیره زیبا شوید.

 

آپلود عکس

 

هزینه سفر به قشم با اتوبوس

اگر ماشین شخصی ندارید ولی همچنان به دنبال راه های ارزان قیمت برای سفر به قشم می گردید، به شما پیشنهاد می کنیم تا سفر به قشم را با اتوبوس نیز تجربه کنید. بلیط اتوبوس قشم بسیار ارزان بوده و شما می توانید به راحتی از هر نقطه ایران به بندرعباس سفر کنید و سپس با کمک اتوبوس های دریایی و یا با اجاره کردن قایق، خود را به این جزیره زیبا رسانده و از زیبایی‌ هایی این جزیره هیجان انگیز و پر رمز و راز دیدن کنید.

 

هزینه حمل و نقل در جزیره قشم

قشم یک جزیره بزرگ به حساب می ‌آید و به همین دلیل هزینه حمل و نقل، یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای افزایش یا کاهش هزینه های شما در این سفر به حساب می آید. خوشبختانه در این شهر سرویس تاکسیرانی قدرتمندی با خودروهای باکیفیت وجود دارد و شما می توانید برای حمل و نقل خود در این جزیره از این سرویس های تاکسیرانی استفاده کنید. علاوه بر این در این جزیره زیبا شاهد سیستم حمل و نقل با اتوبوس نیز هستیم و شما با کمک اتوبوس‌ می ‌توانید به نقاط مختلف جزیره رفته و از آن ها بازدید کنید.

 

هزینه اقامت در جزیره قشم

قیمت هتل قشم با توجه به کیفیت هتل، متنوع است ولی شما می توانید هتل های مختلفی را در این جزیره بسیار زیبا مشاهده کنید و همین موضوع سبب می ‌شود تا هر شخص با توجه به بودجه خود بتواند یک هتل را انتخاب کرده و در آن ساکن شود. بهتر است تا پیش از سفر به جزیره قشم، هتل محل اسکان خود را انتخاب کرده و آن را به صورت اینترنتی رزرو کنید. قیمت هتل ها نیز در زمان های کم گردشگر جزیره به طرز چشمگیری کاهش پیدا می کند و اگر دوست دارید تا هزینه کمی برای اقامت و اسکان پرداخت کنید، می توانید در فصل ‌هایی که گردشگر کمی به جزیره قشم سفر کنید، به این جزیره بیایید.

همچنین با انتخاب و خرید تور قشم شما این امکان را خواهید داشت تا با اسکان یافتن در هتل ‌های قیمت مناسب برای تور قشم نیز به خوبی در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

 

آپلود عکس

 

هزینه خورد و خوراک در جزیره قشم

در این جزیره بسیار زیبا شما می توانید رستوران های مختلفی با قیمت های گوناگون را مشاهده کنید. برای آن که بتوانید یک سفر ارزان قیمت داشته باشید لازم است تا پیش از سفر، رستوران های ارزان قیمت شهر مقصد را بررسی کرده و یک رستوران با کیفیت و ارزان را انتخاب کنید و خورد و خوراک خود را از این رستوران تامین کنید. یکی از مهمترین فاکتورهای افزایش دهنده قیمت سفر به جزیره قشم خورد و خوراک مصرفی در حین سفر است و اگر شما بتوانید رستوران مقرون به صرفه و ارزان قیمت را پیدا کنید، به میزان مناسبی می توانید در هزینه های سفر خود صرفه جویی کنید. رستوران های جزیره قشم نیز در فصل ‌های کم گردشگر مجبور به پایین آوردن قیمت های خود می شوند و اگر شما در روزهایی به این جزیره سفر کنید که گردشگران کمی در آن وجود دارد، هم در هزینه سفر خود، هم در هزینه اقامت و هم در بخش خورد و خوراک صرفه جویی مناسبی صورت خواهید داد.

 

سفر ارزان به قشم با تور

تورهای سایت لحظه آخر با قیمت های متنوعی ارائه می شوند تا شما بتوانید با توجه به بودجه خود یک تور ارزان و به صرفه را انتخاب کنید.  اگر علاقه مند هستید تا به جزیره قشم سفر کنید، می توانید همین حالا با کمک سایت لحظه آخر یک تور هیجان انگیز و کم ‌هزینه به مقصد قشم را پیدا کرده و در آن ثبت نام کنید تا با قیمت بسیار پایینی به جزیره زیبای قشم سفر کنید.  علاوه بر قیمت ارزان تورها، همسفر شدن با افراد با تجربه و اشخاصی که اهل سفر هستند سبب می شود تا شما بتوانید سفر فوق ‌العاده ‌ای داشته باشید.