ارائه شماره تلفن مجازی

ما با ارائه خدمات صوتی جهانی با کیفیت عالی همراه با بزرگترین پوشش بین المللی شماره های مجازی محلی ، ملی ، تلفن همراه و عوارض رایگان ارائه می دهیم. شماره مجازی به راحتی در سهام ما موجود است و ممکن است بلافاصله با استفاده از پورتال وب یا از طریق API فعال شود. دلایل اصلی برای خرید شماره های مجازی از DIDWW:

ما بیشترین پوشش شماره های مجازی محلی ، تلفن همراه ، ملی و رایگان را ارائه می دهیم. در حال حاضر ما 79 کشور و 3752 کد منطقه را در سراسر جهان پوشش می دهیم.
ما موجودی بزرگی از اعداد مجازی در هر کشور و کد منطقه تحت پوشش DIDWW را تضمین می کنیم.
به عنوان یک اپراتور مخابراتی یا شریک زندگی با یک اپراتور دارای مجوز به طور مستقیم در هر کشوری که در آن شماره های مجازی ارائه می دهیم دارای مجوز هستیم.
گزینه های ظرفیت انعطاف پذیر حداکثر کارایی تماس همزمان و مقرون به صرفه بودن برای خدمات صوتی شما را دارند. DIDWW هر دو کانال صوتی صاف و با اندازه را با توجه به الگوهای تماس ورودی شما ارائه می دهد.
تجربه قوی ارتباط از راه دور و آگاهی گسترده از مقررات بین المللی و روابط حامل.
شبکه جهانی خصوصی ما به منظور پشتیبانی از میلیاردها دقیقه در روز با قابلیت های کامل جغرافیایی زائد ، نظارت بر کیفیت خودکار و نظارت بر سوءاستفاده ، و سیستم های پیشرفته مسیریابی و گزارش دهی طراحی شده است ، که همه آنها توسط یک مرکز عملیات شبکه و مرکز پشتیبانی مشتری پشتیبانی می شوند که در 24/7 / 365 پایه.
بیش از 1000 شرکت مخابراتی در سراسر جهان به خدمات ما متکی هستند ، از جمله اپراتورهای ردیف 1 ، موبایل ، ILD ، ITSP ، مرکز تماس ، تلفن کارت و اپراتورهای کنفرانس.
برخی از ویژگی های شماره های مجازی تحویل خرید شماره مجازی
فن آوری ابری ما ، همراه با زیرساخت های تلفنی سنتی به شما امکان می دهد تماس های برقرار شده با شماره تلفن های خود را با استفاده از ابزارهای آنلاین و ساده برای استفاده آنلاین کنترل و هدایت کنید. مثلا:

تماس های ورودی به شماره های مجازی ممکن است با استفاده از VoIP یا TDM ، از طریق اینترنت عمومی یا از طریق یک همبستگی مستقیم به شبکه شخصی شما ارسال شود. علاوه بر این ، شماره های مجازی ممکن است با نرخ پایین در هر دقیقه به تلفن ثابت یا تلفن های همراه ارسال شوند.
با استفاده از سیستم تلفن پیشرفته مبتنی بر ابر ما ، از شماره های مجازی استفاده می شود و ویژگی های کامل PBX مانند منوهای صوتی ، ضبط تماس ، نامه صوتی ، مرکز تماس و کنفرانس را ارائه می دهد. شماره های مجازی با هر تلفن IP مبتنی بر SIP ، تلفن نرم یا برنامه ویژه تلفن همراه ما سازگار است.